Wegbeschreibung/Anfahrt Standort Bielefeld
SystemZentrum Bielefeld – Standorte


GOLDBECK Nordost GmbH
Niederlassung Berlin-Brandenburg
Brandenburgpark
Seestraße 35
D-14974 Ludwigsfelde 

Telefon
+49 (0) 3378 / 86 53-0

Telefax
+49 (0) 3378 / 86 53-10

GoldbeckFirmaOddziałyBerlin (Niemcy)

Dla Ciebie na miejscu

Jesteśmy Twoim punktem kontaktowym w zakresie budowy obiektów "pod klucz" w regionie. Zakład produkcyjny, czy hala magazynowa, budynek biurowy, centrum logistyczne lub handlowe, parking wielopoziomowy czy hala sportowa: zespół GOLDBECK jest do Twojej dyspozycji ze swoim bogatym doświadczeniem - bezpośrednio na miejscu.

Oddział Berlin

Dojazd z Hamburga/Rostock: autostradą A 24 do węzła Dreieck Havelland, zjechać na A 10 w kierunku Leipzig, dalej do węzła Dreieck Potsdam, następnie A 10 w kierunku Frankfurt/O. do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Szczecin: autostradą A 11 do węzła Dreieck Schwanebeck, zjechać na A 10 w kierunku Leipzig, dalej do węzła Dreieck Spreeau, następnie A 10 do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Frankfurt/O.: autostradą A 12 do węzła Dreieck Spreeau, zjechać na A 10 w kierunku Potsdam/Magdeburg do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Dresno/Cottbus: autostradą A 13 do skrzyżowania Schönefelder Kreuz, następnie zjechać na A 10 w kierunku Potsdam/Magdeburg do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Lipsko/Norymberga: autostradą A 9 do węzła Dreieck Potsdam, zjechać na A 10 w kierunku Frankfurt/O. do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Hanower: autostradą A 2 do węzła Dreieck Werder, zjechać na A 10 w kierunku Frankfurt/O. do zjazdu Genshagen. Dalej patrz mapka.

Życzymy przyjemniej podróży i czekamy na Twoją wizytę.