Zakład Bielefeld Konstrukcje metalowe w zakładzie w Bielefeld Zakład Bielefeld Zakład Vogtland Zakład Vogtland Zakład Vrdy Zakład Vrdy Zakład Hamm Zakład Hamm Zakład Hamm
GoldbeckFirmaProdukcja

Produkcja

Bezpieczeństwo dzięki własnej kontrolowanej produkcji

GOLDBECK produkuje elementy konstrukcji stalowej dachów i elementy aluminiowe w Bielefeld i Treuen/Vogtland. Dodatkowo produkcja żelbetowych elementów prefabrykowanych odbywa się w Hamm/Westfalia i w Ulm oraz w dwóch zakładach w Czechach. W tych zakładach produkowana jest według najnowszej techniki większa część elementów dla naszego budownictwa usługowego - przemysłowa prefabrykacja elementów budowlanych. Ze względu na to, iż posiadamy łańcuch wartości w jednym miejscu- od planowania poprzez szczegółową konstrukcję i wykonanie, aż po montaż - możemy wdrażać innowacyjne rozwiązania nie tylko w obszarach częściowych, ale również dla całości naszych usług. Dzięki temu GOLDBECK łączy budownictwo systemowe ze sztuką inżynierską – wszystko z myślą o naszych klientach.

Produkcja przemysłowa jest kluczem do najwyższej jakości, ekonomiczności i szybkich terminów realizacji: Elementy systematyzowane produkujemy w dużej ilości oraz z niezmienną, kontrolowaną jakością. Czynniki atmosferyczne na placu budowy mają znacznie mniejszy wpływ na postęp budowy, a systematyzacja elementów i procesów umożliwia krótki czas montażu.

Jakość dzięki seryjnej produkcji

Cztery zakłady GOLDBECK wykorzystują w produkcji rocznie 70 000 ton stali oraz 210 000 m3 betonu