Tożsamość

Kim jesteśmy i co jest motorem naszych działań

GOLDBECK to przedsiębiorstwo rodzinne prowadzone już przez drugie pokolenie. To wiele mówi o naszej tożsamości. Jako firma rodzinna kierujemy się szczególnymi wartościami — humanitaryzmem, świadomością odpowiedzialności i gotowością do wydajnej pracy. Myślimy przyszłościowo, a nie tylko opierając się na analizach kwartalnych. Rozwijamy się z własnej inicjatywy, a nie pod wpływem stron trzecich. Jesteśmy niezależni ekonomicznie i chcemy, aby tak pozostało.

Zaufanie i odpowiedzialność są podwaliną naszych relacji w firmie. Obdarzamy naszych pracowników zaufaniem, ponieważ tylko w ten sposób mogą działać samodzielnie i przejmować odpowiedzialność. Nasze działanie określają trzy słowa „projekt, budowa, usługi”. Podstawą naszego sukcesu jest budowanie z prefabrykowanych elementów systemowych. Ważnym kryterium oceny naszej pracy jest zadowolenie klientów.

Firma GOLDBECK rozwija się zgodnie z nowymi technologiami.

Nasza firma osiągnęła sukces dzięki inżynierom. Budujemy głównie ze stali i betonu w oparciu o system elementów prefabrykowanych. Jest to pierwszy aspekt naszej działalności.

Firma GOLDBECK rozwija się zgodnie z potrzebami klientów.

Nasza firma osiągnęła sukces dzięki zaangażowaniu współpracujących z nami osób. Naszą działalność opieramy na zrozumieniu potrzeb klientów, dużą wagę przywiązując do estetyki i ekonomiczności. Kierujemy się kulturą odpowiedzialności i bliskich relacji z klientami. To drugi aspekt naszej działalności.

Oba te aspekty tworzą razem podstawę realizowanych przez nas zamierzeń budowlanych. To nasza silna strona.

„Odpowiedzialność i samodzielność naszych pracowników jest ważnym elementem sukcesu przedsiębiorstwa w bardzo złożonej i dynamicznej rzeczywistości”.
Jürgen Eggers | Kierownictwo działu kadr GOLDBECK GmbH

Prowadzenie firmy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju

Profil każdego przedsiębiorstwa rodzinnego jest tak niepowtarzalny jak odcisk palców. Ważnym czynnikiem wpływającym na nasz profil jest zrównoważony rozwój — zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Więcej na temat zagadnienia zrównoważonego rozwoju w firmie GOLDBECK