Systemowe budownictwo z prefabrykatów. Różnica tkwi w pomyśle

Nasz produkt to indywidualne budynki. Budujemy w oparciu o system, ponieważ taka metoda pozwala zapobiec błędom. Budowlane systemy modułowe mogą być prefabrykowane przemysłowo. Gdy produkujemy je w naszych zakładach, stosujemy zawsze te same warunki ramowe. Pozwala to na eliminację negatywnych czynników, takich jak deszcz, mróz czy błędy wykonawców. Jest to niezaprzeczalna zaleta w porównaniu z budownictwem tradycyjnym. Ponadto: rozwiązania spełniające powtarzalne wymagania są ustandaryzowane. Projektanci sięgają po wielokrotnie wypróbowane rozwiązania szczegółowe i procesy. Pozwala to zaoszczędzić czas i zapewnia wysoką jakość. Jednocześnie przemyślany system oferuje niezliczone możliwości kombinacji i dużą różnorodność architektoniczną.

  • Indywidualne projektowanie, budowanie obiektów „pod klucz”
  • Długoterminowe wsparcie
  • Budownictwo systemowe z elementów wyprodukowanych we własnych zakładach
  • Ekonomicznie, szybko, pewnie, oszczędzając energię
  • Lokalna sieć oddziałów i zakładów
  • Niezależne przedsiębiorstwo rodzinne

Wymagająca architektura

Ekonomiczne budownictwo oparte na systemie

Oferujemy szeroką paletę produktów. Punktem wyjściowym naszej pracy jest zawsze następująca zasada: firma GOLDBECK buduje w oparciu o elementy prefabrykowane, szybko, konkurencyjnie, „pod klucz”. Poszczególne elementy naszych systemów są przy tym elastycznie do siebie dopasowane, dzięki czemu gwarantują wysoki stopień swobody projektowania. Powtarzalne elementy, dzięki którym firma GOLDBECK buduje tak ekonomicznie, składają się na różne nowe obiekty, które są perfekcyjnie dopasowane do celu zastosowania. Kolejna zaleta budownictwa systemowego to doskonałe warunki wstępne wysokiej wydajności energetycznej!

Kompetencje inżynierskie i rozwój produktu

Stały rozwój systemów

Nasze systemowe elementy budowlane składają się ze stali i betonu, ze szkła i z aluminium. Pomimo to można powiedzieć, że „żyją”, ponieważ „uczą się” i stale się rozwijają. Dzieje się tak, gdyż własna produkcja to możliwość testowania i optymalizacji na własną rękę materiałów, systemów i procesów. Spostrzeżenia i doświadczenia z bieżących projektów, zmieniające się wymagania klientów oraz nowe przepisy budowlane — to czynniki wpływające na rozwój systemów. Inżynierowie z firmy GOLDBECK wykraczają jednak poza ramy ustanawiane przez normy. Nowoczesne budownictwo wymaga niekonwencjonalnego myślenia. Normy budowlane to wspólny mianownik, ale także przeszkoda na drodze uzyskania wysokie jakości, szybkich i ekonomicznych rozwiązań. Ponieważ inżynierowie z firmy GOLDBECK opracowują praktyczne nowe rozwiązania czasem znajdują one swoje odzwierciedlenie w urzędowych zbiorach reguł i norm.