Koncepcja, budowa, wsparcie

Złożone zamierzenia budowlane wymagają kompleksowych kompetencji i 
wiedzy fachowej, która sięga znacznie poza zasadniczą realizację budowy.

Wybór działki, specyficzne dla klienta projektowanie obiektu, plany rozszerzenia oraz uwzględnienie kosztów w całym cyklu życia budynku — przed przygotowaniem dopasowanego do potrzeb projektu koncepcyjnego całego zamierzenia budowlanego należy przemyśleć liczne szczegóły. Wymagania, to m.in. ekonomiczność, jakość i szybkość — zawsze zaplanowane z myślą o użytkowniku oraz indywidualnie przeanalizowane. Projektanci z firmy GOLDBECK sięgają z tego powodu po wielokrotnie wypróbowane metody i elementy konstrukcji. Podstawę działania tworzą systemowe elementy budowlane, wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, a także wiedza fachowa na temat planowania i projektowania wynikająca z własnego doświadczenia.

„Firma Goldbeck oferuje kompleksowy pakiet, dzięki któremu klient może zapomnieć o wszelkich troskach związanych z projektem. W ciągu zaledwie 10 miesięcy czasu trwania budowy w Kassel-Lohfelden powstał nowy obiekt handlowy. Od projektowania do zakończeni
Carola Nüßing | prezes Nüßing GmbH

Firma GOLDBECK buduje w oparciu o system

Szybko, ekonomicznie i w wysokiej jakości

Firma GOLDBECK buduje przy użyciu elementów budowlanych prefabrykowanych we własnych zakładach. Wiąże się to z wieloma zaletami. Wszystkie elementy, od części betonowych poprzez stalowe elementy nośne i fasady aluminiowe aż do elementów okien, charakteryzują się jasno zdefiniowaną i stałą jakością. Dzięki wysokiej liczbie sztuk produkcja jest bardzo rentowna. Natomiast na placu budowy notuje się spadek kosztów montażu oraz skrócenie czasu budowy. Jednocześnie system zapewnia wiele możliwości technicznych, a także liczne możliwości dekoracyjno-estetyczne. Inżynierowie z firmy GOLDBECK stale optymalizują części systemu i metody, tak aby zaoferować klientom zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, trwałe i ekonomiczne nieruchomości. Towarzyszymy naszym klientom podczas całej realizacji zamierzenia budowlanego, oferując im nieruchomości gotowe do natychmiastowej eksploatacji.

Zarządzanie i wsparcie

Efektywność wykraczająca poza etap budowy

Również po zakończeniu budowy nasza wiedza fachowa pozostaje do dyspozycji klientów. Nasz serwis, usługi Facility Management i Property Management dostępne są w licznych pakietach, odpowiednio do wymagań klientów. Firma GOLDBECK jest kompetentnym partnerem w zakresie konserwacji, usług czyszczenia i dozoru oraz zarządzania nieruchomością. Przykładem może być wydajność energetyczna. W tym przypadku decydującą rolę odgrywa zachowanie użytkowników. Wydajne energetycznie budynki to złożone konstrukcje. Aby osiągnąć najlepsze wartości zużycia, należy prawidłowo obsługiwać zastosowane technologie. Dlatego firma GOLDBECK oferuje przeszkolonych konsultantów i korzystne pakiety wsparcia w swojej usłudze zarządzania budynkiem.