• W oparciu o szacunek, odpowiedzialność oraz gotowość do działania rozwijamy nieprzerwanie naszych pracowników. To jest nasz fundament znakomitych wyników – zarówno dziś, jak i w przyszłości.
 • Kształtuj przyszłość branży budowlanej razem z nami

  U nas połączysz przedsiębiorczość z perspektywą na długi okres.

  Szukamy nowych pracowników z sektora budowlanego i produkcyjnego, którzy razem z nami będą kształtować przyszłość branży, rozwijać przedsiębiorcze myślenie i nieprzerwanie tworzyć innowacyjne produkty i procesy. Od specjalistów ds. zaopatrzenia, przez pracowników działu produkcji i montażu, konstruktorów i operatorów maszyn, aż po architektów i asystentów – oferujemy szeroką gamę możliwości zatrudnienia.

   

  Pracownicy naszych lokalizacji w Łodzi, Rakowicach Małych, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu mogą od pierwszego dnia aktywnie uczestniczyć w życiu firmy i rozwijać się wraz z pojawiającymi się wyzwaniami. W naszych zakładach oraz lokalizacjach korzystasz z sieci zaangażowanych pracowników z branży budowlanej i produkcyjnej, obejmującą cały GOLDBECK.

  Nasze wartości

  Poznaj nas bliżej. 

   

  Przedsiębiorstwo zorientowane na przyszłość, w którego kulturze korporacyjnej wartości takie jak szacunek, odpowiedzialność i zaangażowanie nie są pustymi słowami, lecz można ich doświadczyć każdego dnia. Gdzie uczciwość w relacjach ze współpracownikami i klientami jest czymś oczywistym. I gdzie panuje atmosfera pracy charakteryzująca się ideą innowacyjności.

   

  Odkryj swoje możliwości z GOLDBECK!

  1/2  SZKOLENIA I KORZYŚCI

  Wspieramy Cię w Twojej karierze

  Czy specjalista, czy (przyszła) kadra kierownicza – wspieramy potencjał naszych pracowników!

   

  Wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa rosną również nasze zespoły, w których cenimy dobre wykształcenie, rozwój zawodowy i osobisty oraz współpracę zgodnie z naszą kulturą korporacyjną. Polegaj na GOLDBECK jako pracodawcy. Dzięki różnorodności stanowisk w GOLDBECK i naszemu dynamicznemu rozwojowi często pojawiają się u nas nowe możliwości kariery.