Stwarzamy najlepsze warunki do rozwoju zawodowego
Aplikuj online

Wspólny sukces — dzięki systemowym i innowacyjnym rozwiązaniom

Przedsiębiorczość i niezwykłe dokonania

Stawiamy na długoterminowy sukces, uczciwość wobec pracowników i klientów oraz innowacyjne produkty i procesy. Nasi pracownicy mogą od samego początku aktywnie uczestniczyć w realizowanych projektach. Każdy może zawsze liczyć na pomoc zaangażowanych współpracowników, bowiem wszyscy dążymy do tego samego celu. Wyzwania przyjmujemy z entuzjazmem, traktując je jako możliwość własnego rozwoju.

Dowiedz się więcej i dołącz do zespołu GOLDBECK!

Ścieżki kariery w firmie GOLDBECK

Indywidualne podejście

Wspieramy potencjał naszych pracowników — ekspertów, projektantów i kadrę zarządzającą (także na początku drogi zawodowej)! Dzięki różnym stanowiskom w firmie GOLDBECK i kierunkom rozwoju możemy oferować nowe ścieżki kariery. To od Ciebie zależy, czy chcesz długo pracować na jednym stanowisku, rozwijać się zawodowo lub awansować w hierarchii. W przypadku każdego stanowiska dostępne są odpowiednie programy rozwoju, oferujące adekwatne wsparcie, np. w ramach naszego rozwoju kadry kierowniczej i fachowców.

Rozróżniamy ponad 150 elementów konstrukcyjnych.
Lecz znamy tylko jedną formułę
współpracy.
Rozróżniamy ponad 60 koncepcji hali.
Lecz znamy tylko jedną formułę
szacunku.
Rozróżniamy ponad 50 rodzajów energooszczędności.
Lecz znamy tylko jedną formułę
profesjonalizmu.
Rozróżniamy ponad 30 rodzajów konstrukcji nośnych.
Lecz znamy tylko jedną formułę
zaufania.
Rozróżniamy ponad 100 elementów betonowych.
Lecz znamy tylko jedną formułę
odpowiedzialności.
Rozróżniamy ponad 80 fasad parkingów piętrowych.
Jeśli jednak chodzi o niezawodność, to znamy tylko jedną
jej formę.

Firma GOLDBECK jako pracodawca

Koleżeńska atmosfera w pracy, atrakcyjne
warunki ramowe oraz możliwości rozwoju

Radość z codziennej pracy można czerpać, gdy wnosi się swoje kompetencje do środowiska, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracownika. Osiągamy ten cel dzięki atrakcyjnym warunkom ramowym i różnorodnym ofertom — od wdrożenia się w środowisko pracy aż po wsparcie w kwestiach związanych z rodziną i zdrowiem.

Przedsiębiorstwo rodzinne z perspektywą długoterminowego rozwoju

W firmie GOLDBECK pracują osoby, które myślą w sposób przedsiębiorczy i chcą dokonywać wyjątkowych osiągnięć.

Jesteśmy firmą, która stawia na długotrwały sukces i uczciwe postępowanie względem pracowników i klientów. Osoby zatrudnione u nas od początku mają możliwość aktywnego i twórczego udziału w projektach oraz stopniowego, satysfakcjonującego pokonywania wyzwań. Nasi pracownicy reprezentują naszą wiedzę oraz kulturę przedsiębiorstwa. Opieramy się na ich fachowych i społecznych kompetencjach. Ich gotowość do angażowania się w sprawy przedsiębiorstwa oraz życia zgodnego z naszymi wartościami stanowi o naszej sile. Jeśli uważasz, że to szansa dla Ciebie, przejrzyj dokładnie nasze oferty pracy i porozmawiaj z nami o tym.

Cieszymy się, że Cię poznamy!

Dla szkół wyższych i partnerów

Nauka i praktyka — wzajemne korzyści

Intensywna współpraca z wybranymi szkołami wyższymi jest dla firmy GOLDBECK bardzo ważna, dlatego nasi pracownicy nawiązują trwałe relacje z naszymi partnerami z uczelni w ramach programu pełnomocników ds. szkół wyższych. Studenci zyskują wgląd w praktyczne aspekty działania naszej firmy dzięki wycieczkom, fachowym wykładom oraz wizytom na placach budowy.