Wyszukiwarka ofert: Konstruktor konstrukcji stalowych - GOLDBECK
Weiteres

Konstruktor konstrukcji stalowych

Nr identyfikacyjny: 1768
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Praca stała
Zakres działalności: Budownictwo naziemne - konstrukcja & projektowanie
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • opracowywanie zoptymalizowanych pod względem wykonawczym i montażowym konstrukcji stalowych hal, parkingów i innych budynków przemysłowych,
  • wykonanie rysunków konstrukcyjnych na bazie obliczeń statycznych, dobór materiałów hutniczych, połączeń spawanych i śrubowych,
  • opracowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej,
  • określenie wymagań jakościowych oraz dobór rozwiązań konstrukcyjnych, gwarantujących optymalne koszty wytworzenia,
  • wsparcie wydziałów produkcyjnych, kierownika projektu i firm montażowych.

Wymagania

  • ukończone studia o specjalizacji konstrukcje budowlane lub inne studia wyższe o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktor konstrukcji stalowych,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD, idealnie doświadczenie w pracy z Bocad 3D,
  • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod adresem Pana: Mirosława Dańczyszyn

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz