Wyszukiwarka ofert: Inżynier ds. przygotowania produkcji - GOLDBECK
Weiteres

Inżynier ds. przygotowania produkcji

Nr identyfikacyjny: 2019
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Praca stała
Zakres działalności: Produkcja i Montaż
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • planowanie zdolności produkcyjnych z uwzględnieniem terminów realizacji projektów, dostępności zasobów ludzkich, maszynowych i materiałowych,
  • nadzór i dystrybucja dokumentacji produkcyjnej,
  • Sterowanie produkcji i kontrola postępu prac,
  • współpraca z działem zakupów i magazynem w zakresie uzgadniania terminów dostaw materiałów hutniczych,
  • wyjaśnianie bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi działami Zakładu,
  • optymalizacja wykorzystania potencjału wytwórczego Zakładu,
  • zarządzanie procesem zmiany

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane inżynieria/zarządzanie produkcją,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu obróbka metali, konstrukcje stalowe lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem i plastycznej metali,
  • znajomość procesów zarządzania produkcją przy wsparciu oprogramowania MES/ERP,
  • znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne
    i umiejętność pracy zespołowej,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod adresem Pana Mirosława Dańczyszyn.

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz