Wyszukiwarka ofert: Kompletator / Pracownik transportu (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Kompletator / Pracownik transportu (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2273
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Praca stała
Zakres działalności: Produkcja i Montaż
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • składowanie, pobieranie i bezpieczne pakowanie elementów stalowych konstrukcji budowlanych,
  • kompletowanie i przygotowanie elementów do transportu,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • wykonywanie niezbędnych prac celem właściwego zabezpieczenia ładunków na czas
    transportu,
  • przyjmowanie towarów i kontrola dokumentacji transportowo-spedycyjnej,
  • przygotowywanie dokumentacji transportowo-spedycyjnej

Wymagania

  • średnie wykształcenie kierunkowe logistyka lub pokrewne,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki i wysyłek w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • mile widziana znajomość przepisów w zakresie zabezpieczenia transportów oraz ukończony kurs w tym obszarze,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP i systemach wspomagających,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu roboczego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz odpowiedzialność.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod adresem Pana Mirosław Dańczyszyn.

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz