Wyszukiwarka ofert: Specjalista ds. logistyki - GOLDBECK
Weiteres

Specjalista ds. logistyki

Nr identyfikacyjny: 2275
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Praca stała
Zakres działalności: Produkcja i Montaż
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • organizacja transportu,
  • współpraca z firmami transportowymi / spedycyjnymi,
  • koordynacja i przygotowanie dokumentów dla transportu międzynarodowego i krajowego,
  • współpraca i kontakt z odbiorcami ( place budów GOLDBECK),
  • prowadzenie harmonogramu wysyłek,
  • weryfikacja - ustalenie sposobu pakowania,
  • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,
  • monitorowanie wskaźników logistycznych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu logistycznym, technicznym lub ekonomicznym,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze logistyki,
  • znajomość systemu ERP II (mile widziana znajomość MS Dynamics AX 2012) i oprogramowania MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod adresem Pana Mirosław Dańczyszyn.

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz