Wyszukiwarka ofert: Inspektor ds. BHP (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Inspektor ds. BHP (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2276
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Wejście bezpośrednie
Zakres działalności: Produkcja i Montaż
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • przeprowadzanie i inspirowanie działań w zakresie podniesienia bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z przyjętymi standardami,
  • prowadzenie szkoleń okresowych, instruktaży i kursów,
  • opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pracy,
  • analiza przyczyn wypadków, zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz zagrożeń dla bezpieczeństwa pracy,
  • dobór środków ochrony indywidualnej do poszczególnych stanowisk pracy,
  • wsparcie merytoryczne dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie BHP.

Wymagania

  • ukończone studia o kierunku mechanicznym lub pokrewnym,
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP, gotowość do poszerzania wiedzy i dalszego rozwoju,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod w języku niemieckim lub angielskim adresem Pana Mirosław Dańczyszyn.

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz