Wyszukiwarka ofert: Inżynier doskonalenia procesów (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Inżynier doskonalenia procesów (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2350
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Praca stała
Zakres działalności: IT, Rozwój Produktów i Technologii
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • analiza procesów produkcyjnych i ich optymalizacja,
  • koordynacja projektów w obszarze ciągłej poprawy,
  • organizacja warsztatów z obszaru LEAN,
  • dalszy rozwój systemu produkcyjnego GOLDBECK (GPS),
  • merytoryczna współpraca w zakresie wyboru i rozwoju metod oraz instrumentów optymalizacji systemu produkcyjnego,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenie pracowników w trakcie wdrażania działań i projektów optymalizacyjnych.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe o specjalizacji organizacja i zarządzanie produkcją, budowa maszyn lub podobne,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych i projektów ciągłej poprawy,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • wiedza z zakresu rozwoju kompetencji pracowników i lean management,
  • mile widziane: wiedza i doświadczenie w stosowaniu oprogramowania wspierającego planowanie i sterowanie produkcją (ERP, MES),
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • umiejętność pracy zespołowej, zmysł techniczny, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność samodzielnej pracy i wysokie zaangażowanie.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem aplikować online poprzez przycisk aplikowania, umieszczony poniżej i kierować swoją aplikację do Pana Mirosława Dańczyszyn.

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 3
PL 95-100 Zgierz