Wyszukiwarka ofert: Informatyk (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Informatyk (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2785
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe | Osoby rozpoczynające pracę w zawodzie
Rodzaj stanowiska: Wejście bezpośrednie
Zakres działalności: IT, Rozwój Produktów i Technologii
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • wsparcie bezpośrednie i telefoniczne dla użytkowników infrastruktury Zakładu,
  • zakup, instalacja i konfiguracja komputerów, drukarek i urządzeń mobilnych,
  • administrowanie kontami użytkowników,
  • uruchomienie, obsługa i konfiguracja aktywnej technologii sieciowej (przełączniki, punkty dostępowe WLAN, itd),
  • dalszy rozwój  lokalnej infrastruktury IT Spółki,
  • współpraca z działem IT Grupy w Niemczech.

Wymagania

  • ukończone min. technikum o profilu informatycznym lub kierunkowe studia wyższe,
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, technologii sieciowych i obecnych systemów operacyjnych Windows (Windows 7/8 / 8.1 / 10, Windows Serwer 2008/2012 R2 / 2016),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • idealnie doświadczenie z Office 365 i MS Windows Server,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • myślenie ukierunkowane na rozwiązania, a także specyficzne rozumienie usług i ducha zespołu,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego do Pana Mirosława Dańczyszyn.

GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
Lućmierz, ul. Przemysłowa 3
95-100 Zgierz