Wyszukiwarka ofert: Kontroler ekonomiczny (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Kontroler ekonomiczny (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2786
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Wejście bezpośrednie
Zakres działalności: Ekonomika i zarządzanie
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • przygotowywanie budżetu rocznego oraz prognoz kwartalnych Zakładu,
  • sporządzenie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu Zakładu,
  • planowanie i kontrola kosztów wytworzenia poszczególnych produktów,
  • odpowiedzialność za współpracę z zewnętrznym dostawcą usług księgowych i finansowych,
  • weryfikacja ofert od dostawców, od strony finansowej,
  • prowadzenie i rozliczanie inwestycji pod względem finansowym,
  • nadzór nad infrastrukturą Zakładu,
  • sporządzanie analiz finansowych i raportów wewnętrznych oraz na potrzeby Grupy.

Wymagania

  • ukończone studia z zakresu ekonomii przedsiębiorstw, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w spółce produkcyjnej z branży budowlanej lub innej przemysłowej,
  • doświadczenie w kontrolingu, jak również zakupach usług,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego,
  • pewność siebie i asertywność,
  • umiejętność pracy zespołowej i zdolności interpersonalne.

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego do Pana Mirosława Dańczyszyn.

GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
Lućmierz, ul. Przemysłowa 3
95-100 Zgierz