Wyszukiwarka ofert: Inżynier ds. instalacji elektrycznych (f/m) - GOLDBECK
Weiteres

Inżynier ds. instalacji elektrycznych (f/m)

Nr identyfikacyjny: 2833
Oferta stanowiska dla: Osoby posiadające doświadczenie zawodowe
Rodzaj stanowiska: Wejście bezpośrednie
Zakres działalności: Obsługa techniczna, konserwacja i oczyszczanie budynków
Pełny wymiar czasu pracy

Zakres zadań

  • wsparcie techniczne prowadzenia prac przygotowawczych związanych z ofertami dla klientów
  • analizą dokumentacji technicznej
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców
  • uczestniczenie w negocjacjach ofertowych
  • wsparcie techniczne przy koordynacji projektowej
  • uczestniczenie w procesie budowlany inwestycji

Wymagania

  • ukończonych studiów wyższych technicznych elektrycznych
  • doświadczenie w zawodzie
  • dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • dobrej znajomość obsługi oprogramowania MS Office, AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętności pracy zespołowej
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole

Brzmi interesująco?

Prosimy zatem o złożenie swojego wniosku aplikacyjnego w języku polskim wybierając „Aplikuj na stanowisko” lub wysyłając maila na adres: jolanta.blak@goldbeck.pl

GOLDBECK sp. z o.o.
Oddział Kraków
ul. Sucha 2A
30-601 Kraków
T +48 12 663 16 22