Business Development Manager
Aufgaben
  • Analiza rynku i aktywne pozyskiwanie Klientów w sektorze budownictwa przemysłowego;
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi Klientami;
  • Analiza materiałów przetargowych i dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych i ofert;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Współpraca z zespołami realizacyjnymi oraz innymi działami w firmie, takimi jak: dział zakupów, projektowy, koordynacji projektowej, architektury;
  • Opieka nad Klientami w trakcie realizacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Pakiet służbowy (samochód, telefon, komputer);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
  • Pracę w stabilnej firmie z przyjazną atmosferą pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dużą różnorodność zadań oraz realne możliwości rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
Profil
  • Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewnym;
  • Doświadczenie w pracy w sektorze budownictwa przemysłowego i dobra znajomość rynku;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Zwinność i umiejętność szybkiego dostosowania do zmieniających się warunków i wymagań (zwłaszcza rynkowych i wymagań Klienta);
  • Samodzielność w działaniu;
  • Determinacja w dążeniu do realizacji celów;
  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie jak i piśmie;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem;
  • Prawo jazdy kat. B.