Saksonia/Drezno

GOLDBECK Ost GmbH
Hamburger Ring 1
D-01665 Klipphausen

Fon +49 35204 673 0
Fax +49 35204 673 21

Kontakt
Twoja inwestycja

Drezno

Florencja nad Łabą

Jedna z najpiękniejszych starówek Europy, z imponującymi arcydziełami architektury, takimi jak barokowy Zwinger czy kościół Marii Panny, sprawia, że Drezno jest niepowtarzalne. Na stolicy kraju związkowego Saksonia swoje piętno odcisnęły czasy zniszczenia i odbudowy. Drezno zalicza się do wiodących lokalizacji gospodarczych w Niemczech i stale się rozwija. Przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarczych są głęboko zakorzenione w tym mieście. Wynikająca z tego różnorodność branży jest ważnym fundamentem trwałego rozwoju gospodarki Drezna. 

Portfolio produktów

Systemowe konstrukcje z prefabrykatów

Nasz system budowlany obejmuje ponad 1200 elementów i oferuje indywidualne rozwiązania do projektu klienta.

Twoja trasa do oddziału firmy Saksonia/Drezno

Wybierz najlepszą trasę za pomocą google maps.

Oczekujemy Twojej wizyty i z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Więcej tematów

Trzy 3-boiskowe hale sportowe w Münster

W maju 2004 roku, po rozpisanym w całej Europie procesie negocjacji z ok. 30 zgłoszonymi oferentami, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) jako zwycięzca przetargu rozpoczęła projekt dla miasta Mü̈nster w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkoła średnia w Barleben

W lutym 2006 roku po dwuetapowym procesie przetargu rozpisanym w całej Europie, w którym wzięło udział ponad dziesięć przedsiębiorstw, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) rozpoczęła projekt pilotażowy kraju związkowego Saksonia-Anhalt.

Goldbeck przejmuje Comfort S.A.

Goldbeck z siedzibą w Bielefeld podejmuje dalsze inwestycje w celu zwiększenia swoich mocy produkcyjnych i dokonało przejęcia w całości polskiego producenta prefabrykatów betonowych, firmy Comfort S.A..

Prospekt — budowa hal

Realizacja hali to złożone zadanie. Proces ten rozpoczyna się wyborem odpowiedniej działki, zintegrowanym projektowaniem a kończy realizacją budowy.

Mink Campus Göppingen

Die moderne Kombination von Bürogebäude, Parkhaus und Halle.