Nadrenia/Düsseldorf

GOLDBECK West GmbH
Rheinpromenade 4
D-40789 Monheim

Fon +49 2173 9 44 58 0
Fax +49 2173 9 44 58 29

Kontakt
Twoja inwestycja

Düsseldorf

Mały Paryż Napoleona

Nawet jeśli porównanie z Paryżem niekoniecznie jest uzasadnione historycznie, Napoleon jest chętnie cytowany w Düsseldorfie — ze względu na swoje zamiłowanie do tego miasta nad Renem. Düsseldorf uchodzi za dynamiczne duże miasto o uporządkowanej zabudowie. Za ważne czynniki rozwoju regionu uznawana jest duża dzielnica mediów w stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii oraz port Neuss w rejencji Düsseldorfu.

Portfolio produktów

Systemowe konstrukcje z prefabrykatów

Nasz system budowlany obejmuje ponad 1200 elementów i oferuje indywidualne rozwiązania do projektu klienta.

Twoja trasa do oddziału firmy Düsseldorf

Wybierz najlepszą trasę za pomocą google maps.

Oczekujemy Twojej wizyty i z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Zintegrowana obsługa budynków

Rozważna administracja — obniżenie kosztów eksploatacji

Dzięki naszym usługom Facility Management i Property Management administrujemy i zarządzamy nieruchomościami wyjątkowo ekonomicznie, a nasz serwis techniczny zapewnia stabilną eksploatację.

Więcej tematów

Trzy 3-boiskowe hale sportowe w Münster

W maju 2004 roku, po rozpisanym w całej Europie procesie negocjacji z ok. 30 zgłoszonymi oferentami, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) jako zwycięzca przetargu rozpoczęła projekt dla miasta Mü̈nster w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkoła średnia w Barleben

W lutym 2006 roku po dwuetapowym procesie przetargu rozpisanym w całej Europie, w którym wzięło udział ponad dziesięć przedsiębiorstw, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) rozpoczęła projekt pilotażowy kraju związkowego Saksonia-Anhalt.