Magdeburg

GOLDBECK Nordost GmbH 
An der Autobahn 3
D-39171 Sülzetal | OT Osterweddingen

Fon +49 39205 641 3
Fax +49 39205 641 40

Kontakt
Twoja inwestycja

Magdeburg

Magdeburg — miasto Ottona I Wielkiego

Niemal żadne miasto nie może się pochwalić tak pełną modernizacji i zniszczeń przeszłością, jak dawna rezydencja Ottona I Wielkiego, cesarza Cesarstwa Rzymskiego. Stolica kraju związkowego Saksonia-Anhalt przyciąga inwestycje gospodarcze firm krajowych i zagranicznych. Magdeburg jako jedna z najstarszych lokalizacji gospodarczych Niemiec jest ważnym węzłem komunikacyjnym.

Portfolio produktów

Systemowe konstrukcje z prefabrykatów

Nasz system budowlany obejmuje ponad 1200 elementów i oferuje indywidualne rozwiązania do projektu klienta.

Twoja trasa do oddziału firmy Magdeburg

Wybierz najlepszą trasę za pomocą google maps.

Oczekujemy Twojej wizyty i z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Więcej tematów

Trzy 3-boiskowe hale sportowe w Münster

W maju 2004 roku, po rozpisanym w całej Europie procesie negocjacji z ok. 30 zgłoszonymi oferentami, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) jako zwycięzca przetargu rozpoczęła projekt dla miasta Mü̈nster w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkoła średnia w Barleben

W lutym 2006 roku po dwuetapowym procesie przetargu rozpisanym w całej Europie, w którym wzięło udział ponad dziesięć przedsiębiorstw, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) rozpoczęła projekt pilotażowy kraju związkowego Saksonia-Anhalt.

Goldbeck przejmuje Comfort S.A.

Goldbeck z siedzibą w Bielefeld podejmuje dalsze inwestycje w celu zwiększenia swoich mocy produkcyjnych i dokonało przejęcia w całości polskiego producenta prefabrykatów betonowych, firmy Comfort S.A..

Prospekt — budowa hal

Realizacja hali to złożone zadanie. Proces ten rozpoczyna się wyborem odpowiedniej działki, zintegrowanym projektowaniem a kończy realizacją budowy.