Nürnberg

GOLDBECK Ost GmbH
Frauenweiherstraße 15
D-91058 Erlangen 

Fon +49 9131 61 95 0
Fax +49 9131 61 95 61

Kontakt
Twoja inwestycja

Nuremberg

Więcej niż kamienna skała

Kamienna Skała — takie jest pochodzenie nazwy miasta Norymberga. Miasto słynie z rynku bożonarodzeniowego oraz kocha swoją tradycję i nią żyje. Kiedyś Norymberga była jednym z najbogatszych miast świata oraz dużym centrum handlowym Cesarstwa Rzymskiego. Obecnie Norymberga to miasto przemysłowe, z tradycjami w obszarze elektrotechniki, budowy maszyn i samolotów, które rozwinęło się do interesującej i dynamicznej lokalizacji gospodarczej dla usług oraz branży nowoczesnych technologii.

Portfolio produktów

Systemowe konstrukcje z prefabrykatów

Nasz system budowlany obejmuje ponad 1200 elementów i oferuje indywidualne rozwiązania do projektu klienta.

Twoja trasa do oddziału firmy Nürnberg

Wybierz najlepszą trasę za pomocą google maps.

Oczekujemy Twojej wizyty i z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Zintegrowana obsługa budynków

Rozważna administracja — obniżenie kosztów eksploatacji

Dzięki naszym usługom Facility Management i Property Management administrujemy i zarządzamy nieruchomościami wyjątkowo ekonomicznie, a nasz serwis techniczny zapewnia stabilną eksploatację. 

Więcej tematów

Trzy 3-boiskowe hale sportowe w Münster

W maju 2004 roku, po rozpisanym w całej Europie procesie negocjacji z ok. 30 zgłoszonymi oferentami, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) jako zwycięzca przetargu rozpoczęła projekt dla miasta Mü̈nster w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkoła średnia w Barleben

W lutym 2006 roku po dwuetapowym procesie przetargu rozpisanym w całej Europie, w którym wzięło udział ponad dziesięć przedsiębiorstw, firma GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) rozpoczęła projekt pilotażowy kraju związkowego Saksonia-Anhalt.

Goldbeck przejmuje Comfort S.A.

Goldbeck z siedzibą w Bielefeld podejmuje dalsze inwestycje w celu zwiększenia swoich mocy produkcyjnych i dokonało przejęcia w całości polskiego producenta prefabrykatów betonowych, firmy Comfort S.A..

Prospekt — budowa hal

Realizacja hali to złożone zadanie. Proces ten rozpoczyna się wyborem odpowiedniej działki, zintegrowanym projektowaniem a kończy realizacją budowy.

Mink Campus Göppingen

Die moderne Kombination von Bürogebäude, Parkhaus und Halle.