Nasze

usługi

Projektowanie i architektura

Podczas projektowania kierujemy się następująca zasadą: "tworzyć powiązania zamiast wielu rozproszonych działań". W naszym projektowaniu zintegrowanym ujmujemy usługi projektowe wszystkich dziedzin fachowych. 

Nadal utrzymuje się błędne przekonanie, że budowanie z elementów ustandaryzowanych wiąże się ze standardowymi możliwościami projektowania. Budynki GOLDBECK codziennie dowodzą czegoś przeciwnego.

Parking wielopoziomowy Mercedes

Centrala DHPG

Nowoczesna, funkcjonalna i atrakcyjna

Wyświetl referencje

Parking wielopoziomowy przy klinice

Nasze produkty

Oferujemy szeroką paletę produktów. Punktem wyjściowym naszej pracy jest zawsze następująca zasada: firma GOLDBECK buduje w oparciu o elementy prefabrykowane, szybko, konkurencyjnie, „pod klucz”.

„Wszystkie punkty styku zostały wyjaśnione prosto i bez problemów, procesy i uzgodnienia były krótkie i ukierunkowane na cel — współpraca odpowiedzialnych działów specjalistycznych z kierownictwem budowy i projektu w firmie GOLDBECK przebiegała bez zarzut
Herr Hartmut Linnekugel | Burmistrz miasta Volkmarsen

Nasze usługi

Firma GOLDBECK wspiera właścicieli i inwestorów, wykraczając daleko poza sam etap budowy. Na przykład podczas wyboru odpowiedniej działki i jej uzbrojenia, podczas tworzenia projektów koncepcyjnych zagospodarowania i wprowadzania obiektu na rynek. Dział zarządzania budynkami firmy GOLDBECK wspiera klienta na życzenie także po odbiorze obiektu i zabezpiecza długoterminowe zachowanie wartości. W obszarze zarządzania nieruchomością i centrum nasze świadczenia uzupełnia spółka GOLDBECK Procenter GmbH.

Więcej tematów

Twój kontakt