W skrócie

Firma

GOLDBECK

GOLDBECK to firma rodzinna. Projektujemy, budujemy i świadczymy usługi w zakresie licznych typów budynków. Elementy systemowe, z których tworzymy nasze obiekty, produkujemy we własnym zakresie. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów jesteśmy blisko naszych klientów. Firma GOLDBECK zapewnia wszystkie świadczenia z jednego źródła.

Nasza tożsamość — kim jesteśmy i co jest motorem naszych działań

Liczby, daty, fakty

50. rok obrotowy skończył się 31.03.2019. Grupa GOLDBECK udowodniła swoją efektywność i stabilność również w roku obrotowym 2018/2019. Łączny wynik wyniósł ok. 2,93 mld euro. Liczba pracowników wzrosła do 6690, aktualnie pracuje u nas 7000 osób.

  • 70 lokalizacji w Niemczech i w innych krajach Europy 
  • 9 zakładów (Bielefeld, Hamm, Plauen, Ulm, Kutna Hora, Tovačov (CZ), Lodz, Torun, Rakowice Male (PL))
  • 2 centra systemowe (Bielefeld, Hirschberg)
Lars Luderer
„Dla naszych klientów chcieliśmy lepiej powiązać ze sobą funkcje obiektu oraz usługi uzupełniające, tak aby mogli oni całkowicie skoncentrować się na swoich zadaniach”.
Lars Luderer | Prezes spółki Goldbeck GmbH

Zarząd spółki GOLDBECK GmbH

Kadra zarządzająca firmy

„Jednym z najważniejszych zadań kierownictwa firmy jest tworzenie takiej kultury korporacyjnej, w której pracownicy, a także osoby trzecie, mogą się identyfikować z jej działalnością”.
Ortwin Goldbeck | Założyciel firmy, obecnie przewodniczący rady

m3 metrów sześciennych betonu i 70 000 ton stali można przetwarzać w sześciu zakładach firmy GOLBECK.

Historia

Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od tradycyjnego budownictwa konstrukcji stalowych. Jednak później determinacja założyciela firmy  Ortwina Goldbecka sprawiła, że profil działalności uległ zmianie.

Przejdź do historii

Centrum systemowe: Hala wystawiennicza GOLDBECK z modelami budynków w rozmiarze oryginalnym. Uwidoczniono szczegóły techniczne i konstrukcyjne budynków. Integralną częścią wystawy jest forum klientów, które dzięki wizualizacjom 3D i realistycznym prezentacjom pozwala uzyskać wyobrażenie o planowanych budynkach

Komunikacja

Rozmowy, zrozumienie kwestii technicznych

Chcemy prowadzić stały dialog z naszymi klientami. Bezpośrednio dzięki naszym przedstawicielom na miejscu, a także za pośrednictwem innych środków komunikacji. Na przykład dzięki informacyjnym nagraniom wideo, prospektom i podręcznikom eksploatacji, naszej witrynie internetowej oraz tabletom naszych inżynierów zajmujących się sprzedażą. Regularnie przekazujemy aktualności dotyczące firmy w naszej gazecie dla klientów „GOLDBECK magazin”. Nasze największe media mają jednak format XXL — są to centra systemowe w Bielefeldzie i Hirschbergu. Tutaj obowiązuje zasada: mowa to srebro, pokazywanie to złoto! W osobistych rozmowach wyjaśnia się tutaj wiele szczegółów — w prosty sposób, ponieważ wszystko można zobaczyć. Trudne techniczne zagadnienia nagle okazują się zrozumiałe, gdy można się z nimi zapoznać w praktyce. W ten sposób budzimy w naszych klientach entuzjazm oraz przedsmak przyszłej radości z efektów pracy. Najważniejsze jest jednak, że w ten sposób klienci mają możliwość podjęcia decyzji na solidnej podstawie, czyli na faktach.